Biostrip - usuwanie lakieru i starej farby | Usuwanie lakieru z felg
BIOSTRIP Wheelstripper jest skutecznym środkiem wodnym do usuwania lakieru z felg aluminiowych. Można go również stosować do odlakierowania felg stalowych, ram rowerowych, bram itd. BIOSTRIP Wheelstrip jest nową bezpieczniejszą niż dotychczasowe technologią, której zasadniczymi zaletami są: Łatwość w użyciu – wszytko co potrzebujesz to zbiornik wyposarzony w grzałkę oraz preparat BIOSTRIP Wheelstripper
Aplikacje Biostrip,chemiczne odlakierowanie,usuwanie farby,wodny stripper,stripper,alufelgi,renowacja alufelg,usuwanie lakieru z felg,usuwanie lakieru,usuwanie lakieru z felgi,usuwanie lakieru środkiem chemicznym,zdejmowanie lakieru,Bemixol,Skansol,Usuwanie lakieru z drewna,usuwanie lakieru z metalu,usuwanie farby z cegieł,usuwanie farby z betonu,usuwanie farby z drewna,usuwanie farby z metalu
7710
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7710,page-child,parent-pageid-7496,wp-custom-logo,theme-elision,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-9686
 

Dla felg

Biostrip dla felg

BIOSTRIP Wheelstripper jest skutecznym środkiem wodnym do usuwania lakieru z felg aluminiowych. Można go również stosować do odlakierowania felg stalowych, ram rowerowych, bram itd.

 

BIOSTRIP Wheelstrip jest nową bezpieczniejszą niż dotychczasowe technologią, której zasadnicze zalety to:

 

  • Łatwość w użyciu – wszytko co potrzebujesz to zbiornik wyposażony w grzałkę oraz preparat BIOSTRIP Wheelstripper

 

  • Brak potrzeby zastosowania układu mieszającego oraz filtracyjnego w zbiorniku

 

  • Bezpieczniejsza niż inne produkty na rynku

 

  • Efektywny ekonomicznie zarówno w zakupie jak i eksploatacji

W porównaniu do tradycyjnych stripperów do felg, nasi klienci twierdzą, że:

 

  • odlakierowanie niemieckich felg OEM przy użyciu Biostrip Wheelstrip trwa średnio tylko godzinę dłużej.

 

  • Biostrip Wheelstrip ma znacznie dłuższą żywotność można go używać wielokrotnie

 

  • Biostrip Wheelstrip to minimalne koszty utylizacji odpadów traktowanych jako nieniebezpieczne
stock-footage-businessman-hand-showing-thumb-up-ok-sign

            Zbiorniki do odlakierowywania felg powinny być wykonane ze stali nierdzewnej typu 304. Można również wykorzystać PP lub HDPE, jednak te materiały ograniczają maksymalną temperaturę stosowania. Zbiornik powinien być przykryty aby zminimalizować odparowanie oraz izolowany aby ograniczyć straty ciepła a także powinien być wyposażony w termostatowane  grzałki. Jeżeli system podgrzewania jest prawidłowo zaprojektowany nie ma konieczności stosowania układu mieszania i cyrkulacji. Podgrzanie BIOSTRIP Wheelstrip do temperatur powyżej 60 °C bardzo mocno przyspiesza usuwanie farby.

            Czas odlakierowania zależy od temperatury – im wyższa tym szybciej zachodzi proces. Można oczekiwać, że typowe koło aluminiowe zostanie odlakierowane w czasie około 2 godzin. W przypadku niemieckich felg OEM, odlakierowanie zajmuje około 4 godzin. Tylko kilka typów felg może wymagać pozostawienia „w kąpieli” na dłuższy czas, ale takie przypadki są bardzo  sporadyczne.

BIOSTRIP Wheelstrip nie atakuje stopów aluminium z jakich sa wykonane felgi, w związku z tym felgi mogą zostać „w kapieli” na całą noc co pozwala obniżyć temperaturę roboczą i poprawić ekonomię procesu.

            Bardzo istotne jest aby po usunięciu lakieru, jego pozostałości usunąć przy użyciu myjki ciśnieniowej (np. typu Karcher). W przeciwnym przypadku ich pozostałości mogą negatywnie wpłynąć na proces lakierowania. BIOSTRIP Wheelstrip daje świetne efekty na większości materiałów, należy jednak pamiętać aby nie mieszać w jednym wsadzie różnych gatunków materiałów, tj. felgi aluminiowe powinny być odlakierowywane tylko z innymi Alu-felgami, nigdy z kołami stalowymi.