Biostrip - usuwanie lakieru i starej farby | Biostrip 20 – prezentacja działania
8189
post-template-default,single,single-post,postid-8189,single-format-video,wp-custom-logo,theme-elision,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-9686
 

Blog

Biostrip 20 – prezentacja działania

  |   Biostrip dla domu

Preparaty BIOSTRIP do odlakierowywania są to mieszaniny związków chemicznych zaprojektowane w celu usuwania farb i lakierów z podłoży różnego typu, jak np. drewno, metal, cegły, beton, tworzywa sztuczne itp. Mogą być również stosowane do mycia narzędzi malarskich jak: pistolety natryskowe, pędzle, wałki oraz wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba usunięcia starej farby lub lakieru. Produkowany na bazie wody, jest bardziej przyjazny dla środowiska oraz znacznie mniej niebezpieczny w użyciu niż produkty zawierające chlorek metylenu. Będąc rozwiązaniem opartym na wodzie nie wydziela toksycznych oparów i dymów, dzięki czemu można go używać w zamkniętych pomieszczeniach. Wszystkie produkty z rodziny BIOSTRIP są niepalne i nieżrące. Szeroki wachlarz zastosowań obejmuje zarówno aplikacje domowe jak i przemysłowe, sprawdzając się w bardzo trudnych przypadkach usuwania lakieru. Preparaty BIOSTRIP są niskoalkaliczne co w przypadku odlakierowywania drewna nie powoduje jego ciemnienia, pH środków jest bliskie neutralnemu co uniemożliwia poparzenia. BIOSTRIP ma też właściwości tiksotropowe co oznacza iż po nałożeniu nie spływa z pionowych powierzchni.

 

– Roztwór wodny
– Środek niepalny, niedrażniący, nieżrący.
– Prosta i bezpieczna aplikacja — znacznie bardziej bezpieczny i łatwiejsza metoda aplikacji w porównaniu do tradycyjnych środków chemicznych.
– Brak toksycznych oparów i dymów – możliwość stosowania w pomieszczeniach zamkniętych.
– Idealny do trudno usuwalnych powierzchni lakierowanych.
– Uniwersalny — nadaje się do większości rodzajów lakieru stosowanych na rynku.
– pH stripperów jest bliskie neutralnemu co uniemożliwia poparzenia
– Nie powoduje ciemnienia drewna