Biostrip - usuwanie lakieru i starej farby | Domowe zastosowanie Biostrip 20
BIOSTRIP 20 to wodny środek do usuwania powłok lakierniczych nie zawierający rozpuszczalników ropopochodnych i chlorku metylenu. Przeznaczony do aplikacji domowych - usuwania farby z drewna, metalu i itp. Nie spływa z pionowych powierzchni.
Aplikacje Biostrip,chemiczne odlakierowanie,usuwanie farby,wodny stripper,stripper,usuwanie lakieru,usuwanie lakieru środkiem chemicznym,zdejmowanie lakieru,Bemixol,Skansol,Usuwanie lakieru z drewna,usuwanie lakieru z metalu,usuwanie farby z cegieł,usuwanie farby z betonu,usuwanie farby z drewna,usuwanie farby z metalu
7708
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7708,page-child,parent-pageid-7496,wp-custom-logo,theme-elision,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-9686
 

Dla domu

biostrip500

BIOSTRIP 20 to wodny środek do usuwania powłok lakierniczych nie zawierający rozpuszczalników ropopochodnych i chlorku metylenu.

 

Przed przystąpieniem do usunięcia powłoki lakierniczej należy upewnić się, że powierzchnia, z której chcemy usuwać farbę jest czysta i wolna od tłuszczu. Jeżeli powierzchnia jest zabrudzona należy ją oczyścić i odtłuścić domowymi sposobami lub za pomocą rekomendowanego środka BIOSTRIP Pre-Clean, który nakładamy na zabrudzoną powierzchnię a następnie po odczekaniu kilku minut zmywamy za pomocą ciśnieniowej myjki lub przy pomocy szczotki pamiętając o obfitym spłukaniu wodą wyczyszczonej powierzchni. Po wykonaniu procesu wyczyszczenia i wyschnięciu powierzchni możemy przystąpić do właściwej części odlakierowania danej powierzchni preparatem BIOSTRIP 20.

W celu szybszego działania preparatu należy naruszyć/zadrapać powierzchnię, z której chcemy usunąć farbę oraz przy pomocy druciaka usunąć odpadającą farbę z trudno dostępnych zgięć i narożników.

 

Następnie należy nałożyć obficie warstwę BIOSTRIP 20 na powierzchnię pokrytą farbą, która ma zostać usunięta i  pozostawić dopóki nie powstaną pęcherze lub farba nie odmięknie (proces ten zaczyna się najczęściej po ok 20-30 minutach w zależności od rodzaju farby, jej grubości i temperatury otoczenia). Nie należy dopuścić do wyschnięcia produktu – jeżeli schnięcie będzie widoczne nałożyć więcej środka.

 

Po odczekaniu wyznaczonego czasu zdrapać zmiękczoną farbę lub spłukać (np. przy użyciu myjki ciśnieniowej). W razie konieczności proces powtórzyć. Spłukać powierzchnie czyszczone, dokładnie osuszyć i efekt gotowy!

 

Stripper najlepiej działa w temperaturach pokojowych lub wyższych.

Biostrip dla domu


Jakie farby usuwa preparat BIOSTRIP 20, DUROSTRIP oraz DUROSTRIP MASONRY i z jakich powierzchni?Rodzaje powierzchni


Większość tworzyw sztucznych

Wszystkie rodzaje drewna

Wszystkie metale i stopy

Tynki i gipsy

Kamień

Cegła

Marmur

Beton

GRP

Rodzaje powierzchni


Powłoki proszkowe

Powłoki poliestrowe

Powłoki epoksydowe

Farby wodorozcieńczalne

Lakier, politura

Podkłady (w tym lotnicze)

Podkłady zwierające chrom

Farby olejne

Farby emulsyjneFilmy ukazujące działanie produktów