Biostrip - usuwanie lakieru i starej farby | Odlakierowanie felg
9109
page-template-default,page,page-id-9109,wp-custom-logo,theme-elision,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-9686
 

Odlakierowanie felg

Czym jest Wheel Strip?

 

Wheel Strip jest to angielski preparat do usuwania lakieru z felg, który najskuteczniej działa w zakresie temp. 60-95 °C.

 

Wheel Strip to wodny roztwór, który dzięki cząstkom aktywnym dostając się między bazę a powłokę lakierniczą podnosi ją, odklejając w płatach. Preparat usuwa zarówno podkład jak i wierzchnie warstwy lakieru.

 

Dzięki takiemu przebiegowi procesu regeneracji felg lakier w znacznej większości nie zostanie rozpuszczony w roztworze a co za tym idzie Wheel Strip szybko się nie nasyca dzięki czemu uzyskujemy jego długowieczność w związku z czym ekonomia procesu jest bardzo korzystna.

 

W odróżnieniu od wielu środków występujących na rynku preparat Wheel Strip oprócz niepodważalnej skuteczności jest środkiem niezwykle bezpiecznym w stosowaniu i przy podgrzaniu go do temperatury ok. 60 °C praktycznie bezwonnym. Zalety te powodują, że jest on najczęsciej wybieranym preparatem w szczególności tam gdzie użytkownicy są narażeni za bezpośredni kontakt z chemią w procesie odlakierowania.

 

Dlaczego wybrać Wheel Strip do procesu renowacji felg?

 

Skuteczność

 

Sprawdzony dla najtrudniej usuwalnych lakierów i podkładów także w felgach OEM z zastosowaniem FBE oraz dwuskładnikowych farb epoksydowych.

Wydajność

 

Dzięki specjalnie dobranej recepturze jest nawet 2-krotnie bardziej wydajny niż środki konkurencji lub kwas do felg. Oznacza to że przy określonej pojemności zbiornika możemy odlakierować nawet dwa razy wiekszą liczbe felg niż w przypadku produktów konkurencyjnych.

Ekologia i bezpieczeństwo

 

– nie jest niebezpieczny w myśl Konwencji ADR
– nie klasyfikowany jako emiter LZO
– oparty na wodzie nie zawiera rozpuszczalników     ropopochodnych
– posiada łagodny zapach

 

 

Wideo prezentujące działanie produktu

 

Jesteś zainteresowany ?

 

Kup produkt
 
Przejdz do strony dedykowanej