Biostrip - usuwanie lakieru i starej farby | FAQ
7550
page-template-default,page,page-id-7550,wp-custom-logo,theme-elision,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-9686
 

FAQ

Czym są produkty Biostrip?

Jest to paleta wodnych środków do usuwania farb oraz produktów towarzyszących do zastosowań w domu i przemyśle.

Jakie produkty wchodzą w skład palety Biostrip?

Tworzy ją duża grupa produktów: strippery do farby, środki do usuwania graffiti, farb strukturalnych, produkty do usuwania lakieru z felg aluminiowych, środki do czyszczenia pędzli, strip pery zanurzeniowe, produkty do usuwania pleśni.

Czym jest zakaz stosowania rozpuszczalników?

Tradycyjne produkty do usuwania farb zawierają chlorek metylenu, który został wycofany z obrotu w EU do odbiorców indywidualnych. Każdy, kto stosował produkty oparte na tym rozpuszczalniku bardzo dobrze zna związane z nimi zagrożenie poparzeniem, pożarem i szkodliwymi, oparami. Chlorek metylenu jest także podejrzewany o działanie rakotwórcze. Zakaz stosowania rozpuszczalników ma na celu wyeliminowanie tych zagrożeń.

Jakie sa korzysci ze stosowania Biostrip?

Nasze produkty zastępują tradycyjne środki rozpuszczalnikowe oferując niezrównaną skuteczność działania przy jednoczesnej łatwości stosowania oraz ekonomiczności. Wszystkie nasze technologie zostały pierwotnie opracowane dla przemysłu stąd ich doskonałe działanie w najtrudniejszych aplikacjach.

Kto stosuje produkty Biostrip?

Nasze produkty są stosowane zarówno przez profesjonalistów oraz majsterkowiczów. Użytkownicy domowi polegają na Biostrip w przypadku trudnych prac podczas renowacji domu, mebli, itp. W przypadku profesjonalistów Biostrip zapewnia niezrównaną jakość powierzchni niezależnie od aplikacji – podczas usuwania farby z drewna, powłok proszkowych czy zmywania graffiti. Produkty Biostrip są stosowane także w przemysłowych aplikacjach zanurzeniowych czy też czyszczenia komór lakierniczych.

Gdzie można używać Biostrip?

Biostrip może być używany praktycznie wszędzie – wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Jego właściwości pozwalają na stosowanie go na drewnie, metalach, plastikach, itp.

Gdzie mieści się Biostrip?

Zakład produkcyjny mieści się w Staffordshire (Anglia). Natomiast biuro partnerskie znajduje się w Krakowie, skąd prowadzimy dystrybucję na cały kraj.

Jak długo Biostrip jest na rynku?

W październiku 2017 r. Biostrip obchodził swoje 7 urodziny. Obecnie prowadzimy sprzedaż dla szerokiej grupy klientów, których ilość ciągle rośnie.

Gdzie mogę znaleźć najświeższe informacje nt Biostrip

Strona internetowa oferuje dużo możliwości, włączając w to blog oraz Facebook.

Gdzie mogę kupić Biostrip?

Produkty mogą być zamawiane bezpośrednio na naszej stronie internetowej oraz w sieci naszych partnerów handlowych.